Hakkımızda

sach peruk logo1990 yılında kurulan Sach Peruk, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen perukçuları arasında yer almakta ve doğal peruk sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Sach Peruk; 100% Doğal gerçek insan saçı saç ürünleri doğal peruk çeşitleri, sentetik peruklar, çıt çıt saç, postiş, protez saç, saç kaynak çeşitleri, saç kaynak malzemeleri ve ham saç olmak üzere peruk imalat ve ithalatı ile saç sektörde faaliyet göstermektedir. Sach Peruğun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Sach Peruk, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle insan sağlığına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir. Sach Peruk, hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji peruklar, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir ekip ile son teknoloji peruklar sunmaktadır. Sach Peruk, marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Sach Peruk, özellikle peruk imalat ve saç ürünleri sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır. Sach Peruk hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın marka yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Sach Peruk, tüm bu peruk, saç ürünleri üzerine arge birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.