Protez Saç

 

Protez saç, saçları zaman içinde ırsi olarak dökülmüş yada her hangi bir rahatsızlıktan dolayı saçları dökülmüş, seyrelme olan ya da saçları hiç olmayan kişilerde rahatlıkla kullanılan ve çok yakından dahi bakıldığında doğal saçlarınızdan ayırt edilemeyen protez saçtır.

 

Protez saç ile peruk arasında mukayese edilemez bir farklılık vardır. Peruk kullanımı esnasında denize giremezsiniz ve peruk modelinde değişik modellerde şekil veremezsiniz kendi doğal saçlarınıznız gibi kullanamazsınız. Protez saç uygulama sonrasında kendi doğal saçınız ile yapmak istediğiniz her türlü aktivitelerinizi yapabilirsiniz. Protez saç doğal görünümünden dolayı sizi istediğiniz doğal görüntüye kavuşturabilir.

 

Saçları dökülmüş olan ve ya kısmen saçlarının bir bölümü olmayan kadın ve erkekler bu görüntüden rahatsız olduklarında saç protezi yaptırabilirler. Saç protezi, saç ekimi yaptırdıktan sonra gelen saçsızlığın en önemli çözüm yöntemidir. Protez saç ağrılı, sızılı ameliyat veya cerrahi operasyon gerektirmeden pratik bir şekilde uygulanır. 

Protez saç Nasıl Takılır Video İzle

           
           
     
  • Kazancınız 42%
Açık Kumral Nanofilamet Protez Saç
3.208,00 TL 1.857,00 TL
     
 
  • Kazancınız 38%
Doğal Kestane Nanofilamet Protez Saç
1.950,00 TL 1.200,00 TL
       
  • Kazancınız 26%
Gerçek Saç Nanofilament Peruk Dore Sarı
3.889,90 TL 2.889,90 TL